Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Puchar Beskidzkich Groni

Jak co roku Uczniowski Klub Sportowy przy współpracy Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu oraz Gminy Brenna zorganizował zawody narciarstwa alpejskiego. 6 marca br. na wyciągu narciarskim Brenna Centrum zmagali się młodsi i starsi pasjonaci zjazdów.

Puchar Beskidzkich Groni składał się z kilku konkursów rozgrywanych w styczniu (II Puchar Doliny Leśnicy, 09.01.11),  lutym Puchar Ośrodka Narciarskiego Brenna Centrum, 06.02.2011; Puchar Ośrodka Narciarskiego Węgierski, 20.02.11).), aż w końcu zakończylły się w ubiegła niedzielę (06.03.11) zawodami finałowymi, kóre odbyły się na stoku Starego Gronia w centrum Brennej.

- W każdych zawodach brało udział kilkuset narciarzy, łączna ilość uzyskanych punktów w poszczególnych zawodach była przeliczana w wynikach klasyfikacji generalnej - informuje Szczepan Spis z Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna.

Puchar był podzielony na kilka kategorii wiekowych. Na stoku zmagali się zawodnicy z różnym doświadczeniem (od przedszkolaków po osoby do 50 lat) oraz umiejętnościami. Najlepsi zawodnicy mogli liczyć na dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników Gmina Brenna przygotowała również małą niespodziankę: -  W dniu finałowym, na imprezie wieńczącej zmagania narciarskie, pojawił się niespodziewanie Utopiec Gazda Brennicy, sprawiając tym samym ogromną radość najmłodszym sportowcom - podaje Szczepan Spis.
 

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: