Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Psie piękności w Ustroniu

37 Beskidzka Wystawa Psów Rasowych przyciągnęła do Ustronia pasjonatów psiego piękna. W niedzielę (3 lipca) na stadionie KS Kuźnia  Ustroń zaprezentowali swoich pupilów wystawcy między innymi  z Czech, Węgier, Rosji, Ukrainy, Niemiec i Polski.

To już trzynaste takie spotkanie w Ustroniu. Do tej pory wystawcom, którzy zawitali do miasta doskwierało, albo mocne słońce albo towarzyszył im obfity deszcz. Dzisiaj nie było inaczej, pogoda pozostawiała wiele do życzenia, jednak nic nie było w stanie popsuć psich humorów. W latach poprzednich, kiedy imprezie towarzyszyła mokra aura, organizatorzy korzystając z okazji zorganizowali  wybory Miss Najbardziej Mokrej Sierści. Jak widać wystarczy tylko dobry pomysł...

W części oficjalnej wystawy, głos zabrał Stanisław Malina Przewodniczący Rady Miasta Ustronia. - W imieniu pana Burmistrza oraz wszystkich organizatorów chciałby podziękować komisarzowi wystawy, który od trzynastu lata wkłada w to przedsięwzięcie całe serce, by wystawa miała taki, a nie inny charakter – podkreślił  Stanisław Malina.

Stadion KS Kuźnia w  Ustroniu przyciągnął nie tylko wystawców, ale również mieszkańców miasta i przyjezdnych, którzy mogli podziwiać aż 950 rasowych piękności. Labradory, owczarki niemiecki, berneńskie psy pasterskie, yorkshire terriery, buldogi angielskie...  rasy mniej i bardziej znane budziły podziw w ciekawskich spojrzeniach osób, które tego dnia odwiedziły wystawę.

 

BsK


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: