Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przyprowadź mamę, babcię, siostrę

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Przyprowadź mamę, babcię, siostrę, sąsiadkę...

W dniach 26 i 27 października w Dębowcu koło Urzędu Gminy stanie mammobus. Z bezpłatnego badania mammograficznego mogą skorzystać kobiety miedzy 50 a 69 rokiem życia. 

Badania są bezpłatne, gdy od ostatniego badania finansowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia upłynęły pełne dwa lata. Zapisy i rejestracja odbywają się pod numerem telefonu 504 266 222. Aby wykonać mammografię nie jest potrzebne skierowanie, ani też zaproszenie. Wystarczy po prostu przyjść i zabrać ze sobą dowód tożsamości z numerem pesel i jeżeli to możliwe również zdjęcie z poprzedniej mammografii. 

Wszystkim Paniom, które wezmą udział w "Programie profilaktyki raka piersi" zapewniona będzie dalsza ewentualna opieka i bezpłatna diagnostyka.

Mammografia to najbardziej skuteczna metoda w diagnostyce wczesnych objawów raka piersi. Wczesne wykrycie tego nowotworu gwarantuje niemal 100 proc. pewności na wyleczenie choroby, dlatego warto się badać. Nie wahaj się – przyjdź. Z darmowej mammografii można skorzystać 26 i 27 października od godziny 14.00-17.00. 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: