Przetarg na... szafę.

Przez lata zdobiła wnętrze Sali Sesyjnej, teraz czeka na nowego właściciela - a może nim zostać każdy. Urząd gminy w Strumieniu chce sprzedać w przetargu ... szafę.

Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strumieniu ogłosił  II nieograniczony przetarg na sprzedaż - szafy dębowej dwudrzwiowej używanej. Cena wywoławcza za wynosi 1.200 zł brutto.

Oferty należy składać w terminie do dnia 13 kwietnia 2018r. godz. 10.00 w zaklejonych kopertach z dopiskiem „sprzedaż środka trwałego – szafa dębowa dwudrzwiowa” w Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej , ul. Księdza Londzina 58, 43-246 Strumień.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-12 09:29:54
Brzidok: Dziwny przetarg, pewnie kupiec już znany.
2018-04-12 19:38:10
bronek91: \&quot; II nieograniczony przetarg na sprzedaż \&quot;- cytat <br /><br />Zatem kiedy był I nieograniczony przetarg na sprzedaż.... Jeżeli informacja o przetargu pojawiła się tak w takim samym czasie jak na portalu ox, to nie dziwię się iż pierwszy przetarg nie przyniósł efektów. <br /><br />\&quot;czeka na nowego właściciela - a może nim zostać każdy.\&quot;- cytat <br /><br />Chyba raczej ten, co znajduje się na miejscu i ma czas podbić do urzędu z kopertą alba taki, którego placówka pocztowa jest na tyle oddalona od miejsca docelowego iż listonosz lub inny kurier dostarczy przesyłkę na wyznaczony czas;D:D:D<br /><br />Dziwię się, iż przedmiotu nie przekażą jakiemuś miejscowemu muzeum.... Zresztą na renowacji starych mebli, w szczególności w większych miastach też można zarobić, jest rynek.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją