Przegrali o jedną bramkę

We wtorek, hokeiści Cieszyńsko-Jastrzębskiego Towarzystwa Hokejowego rozegrali trzecie spotkanie w tym sezonie, w ramach Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi. Niestety, jedyny polski przedstawiciel uległ Dynamo Mosty, 3:4.

Czesi znacznie lepiej przystąpili do meczu, bo już po siedmiu minutach prowadzili różnicą dwóch trafień. Na odpowiedź Czarnych Panter trzeba było czekać do drugiej tercji. Na jej początku, Zbigniew Półtorak przywrócił nadzieję kolegom z zespołu.

Ale hokeiści Dynamo znowu dwukrotnie wpakowali krążek do bramki CJTH. W 36. minucie, Półtorak zdobył kontaktowego gola, zapisując się drugi raz na listę strzelców. Jednak Czarnym Panterom zabrakło już czasu na doprowadzenie do wyrównania i trzy punkty powędrowały na konto rywali. W tabeli BAHL, podopieczni Jiri'ego Stanka zajmują szóste miejsce.

BAHL, 8. kolejka
HC Dynamo Mosty - HC Pantery Cieszyn - 4:3 (2:0, 2:2, 0:1)

Następnym przeciwnikiem polskiego zespołu będzie drużyna sąsiadująca w tabeli – Monsters. Spotkanie zostanie rozegrane w poniedziałek (5.11), o godz. 21:30, na lodowisku w Czeskim Cieszynie.