Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przedszkole czeka na Ciebie

Od stycznia 2011 roku Gmina Dębowiec realizuje projekt „Przedszkole czeka na Ciebie”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 „Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty" Poddziałanie 9.1.1 „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach projektu przewidziano wydłużenie czasu pracy wszystkich przedszkoli w gminie o 2 godziny dziennie. Ponadto będą realizowane dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej, edukacji regionalnej, edukacji społecznej oraz praca z logopedą. Dodatkowo budynki przedszkoli zostaną przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Rekrutacja do projektu trwa do końca lutego. Zapisywać się można bezpośrednio w przedszkolu, w Urzędzie Gminy w Dębowcu, telefonicznie (338533881) lub na stronie internetowej Urzędu Gminy www.debowiec.cieszyn.pl (w zakładce Fundusze Unijne). 

Szczegółowe informacje na temat projektu udziela personel projektu pod numerem telefonu 33 853 38 81.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do udziału w projekcie.

artykuł sponsorowany


źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: