Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Przed nami motocrossowe zmagania

W dniach 16.09.2018 oraz 07.10.2018 na torze motocrossowym w Cieszynie-Boguszowicach odbędą się zawody pod nazwą „Motocross ponad granicami”.

Już w najbliższą niedzielę 16  września 2018 o godz.12.00 na torze motocrossowym w Cieszynie-Boguszowicach będzie można oglądać zmagania uczestników zawodów „Motocross ponad granicami”. - Zawody te stanowią owoc współpracy klubów w Cieszynie i Petrovicach, które podjęły się organizacji przedsięwzięcia wychodząc na przeciw chęci startów w wyścigach zawodników w klasach Amator oraz żywemu zainteresowaniu dyscyplinami motorowymi wśród kibiców po obu stronach granicy. Cykl zawodów, które stanowią cztery imprezy sportowe (dwie w Polsce, dwie w Czechach) odbędą się dzięki pozytywnie rozpatrzonemu wspólnemu projektowi Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląska Cieszyńskiego. – informują organizatorzy imprezy.

W Międzynarodowych zawodach motocrossowych na torze rywalizować będą przedstawiciele 11 klas: Amator MX1, Amator MX2, kl. 65 ccm, kl. 85 ccm, Women, Elite MX1, Elite MX2, Weteran A, Weteran B, Inter MX1, Inter MX2, a szacowana ilość zawodników to ok. 130 do 180 sportowców.

Organizatorem cyklu imprez pod nazwą „Motocross ponad granicami” jest Cieszyński Klub Motorowy.

red./mat.pras.

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: