Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Noga z gazu!

Kolejna akcja pod nazwą "Prędkość". Dziś w całym kraju drogówka zwiększa ilośc patroli. Mundurowi będą sprawdzać prędkość pojazdów, trzeźwość kierujących oraz zwracać uwagę na to, czy podróżujący jeżdżą w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

Służby tego typu akcjami dążą do poprawy stanu bezpieczeństwa na drogach oraz pragną uświadomić społeczeństwo o nieuchronności kary za popełniane wykroczenia.

W ramach działań profilaktyczno-kontrolnych na drogę zostanie skierowana większa ilość policjantów, którzy walczyć będą z brawurą i nieodpowiedzialnością piratów drogowych. - Oprócz pomiarów prędkości, stróże prawa sprawdzać będą trzeźwość kierowców, wymagane dokumenty oraz bacznie przyglądać się, czy podróżujący korzystają z pasów bezpieczeństwa. Działania będą prowadzone na odcinkach dróg całego regionu, najbardziej zagrożonych nadmierną prędkością - podkreślają mundurowi.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: redakcja

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-12 14:55:19
hanbes: No kuźwa co jest ?! Noga z gazu?! A więc wysyłacie ostrzeżenie do idiotów drogowych że mogą być namierzeni?! Piękna akcja prewencyjna sławiąca naszych niebieskich "bohaterów" drogowych ale jak przyjdzie codzienny szary codzienny dzień to debilątka będą szaleć ! Bo nie ma akcji !!!
2018-09-12 19:01:59
bronek91: "Służby tego typu akcjami dążą do poprawy stanu bezpieczeństwa na drogach"-cytat A tak przy okazji do podreperowania statystyki również. hanbes, przyca wiymy, iż oni tak musieli, żeby społeczeństwo nie myślało, że nic nie robią... Batalia o podwyżki trwa. Taka polityka informacyjna właściwego miejscowo garnizonu.
2018-09-12 21:28:50
krokusik: @bronek- "...Batalia o podwyżki trwa..." - pragnę przypomnieć, że takie akcje (np: "Prędkość", czy "Znicz") są organizowane od kilku lat, więc niewiele mają wspólnego z podwyżkami. PUDŁO.
2018-09-12 21:33:01
krokusik: @hanbes - Też mi się to wydaje śmieszne, ale ... Jak zrobili akcję trzeźwy poranek znienacka, to również ludzie psioczyli - nazywali to łapankami. Tak źle i tak niedobrze. Może zlikwidować policję? A może jeździć zgodnie z przepisami i nie biczować się na głupim forum?
2018-09-12 22:41:35
bronek91: @krokusik: Jak zwykle taki mądry a trzeja Ci wszystko tłumaczyć ab initio... A o tak zwanej formie włoskiego strajku słyszałeś??? A podwyżki, to sobie mundurowi wywalczą, najlepiej właśnie przez wakaty. O ile nasi gieroje z Warszawy nie wpadną np. na zatrudnianie Ukraińców. Po plecakach można się wszystkiego spodziewać. W końcu szeregowi policjanci zaczęli się budzić. I tak pewnie jacyś Ukraińcy służą w tej formacji, na pewno jakiś marsz przez instytucję przez ukraiński element paramilitarny jest prowadzony. In plus, termin "niewiele mają wspólnego "nie oznacza iż w ogóle. Znów zbudowałeś wypowiedź wewnętrznie sprzeczną.
2018-09-12 22:55:38
bronek91: krokusik: przeca dobrze wiemy czemu, raczej komu, taka formacja jak policja służy. Oczywiście, że np. bezpieczeństwu jak się to przedstawia, ale czyjemu? Obywatelom? jakim obywatelom? Zwłaszcza takim, którzy czerpią korzyści z istnienia państwa w obecnej formie, na czele ze wszelkiej maści spekulantami utrzymującymi się z niesprawiedliwości i wyzysku np. deweloperki.... Niestety, ale w wielu sytuacjach wchodzących ex lege do kompetencji policji, obywatel musi radzić sobie sam... Akcje które wymieniłeś, potrzebne są, ale bezpieczeństwo, zapewnienie bezpieczeństwa nie jest ich jedyną funkcją, czego świadomi nie są nawet funkcjonariusze biorący udział w akcji. krokusik, zastanów się, jakiej propagandzie jesteś poddany i kogo Ty bronisz?
2018-09-12 23:04:42
bronek91: Powinno zostać sklecone nowe przysłowie: "Mondry jak policjant na cescie", ino szkoda, iż niektórzy mundurowi/mundurowe i ich sympatycy każdej płci, relacje z cesty przekładają na inne sfery życia. Takie skrzywienie zawodowe.... A "A może jeździć zgodnie z przepisami"- cytat, to prowde mówisz, ino pytani, dlaczego niektórzy czują się z tego zwolnieni??? Nawet spora część mundurowych, żon, mężów i dzieci mundurowych.... Jaki elyty dają przykład swołoczy?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: