Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Promocyjna oferta apartamentów w dawnym hotelu ''Pod Brunatnym Jeleniem''

Mieszkańcy Cieszyna obserwują od pewnego czasu zmiany jakie zachodzą w zabytkowym hotelu „Pod Brunatnym Jeleniem”. Do niedawna niszczejący budynek w samym centrum miasta - gdzie przed laty gościła m.in. habsburska arystokracja - jest systematycznie modernizowany i już niebawem zacznie pełnić funkcję ekskluzywnej rezydencji. Inwestorem jest firma deweloperska Griffin Real Estate.

Posiadanie mieszkania na Starym Mieście, zwłaszcza przy Rynku, to nowy trend w Polsce. Wzorem innych państw europejskich, coraz popularniejsze staje się odświeżanie zabytkowych budynków i tworzenie w nich mieszkań, zaś apartament w zrewitalizowanej kamienicy lub fabryce jest wśród mieszkańców wielkich miast ciekawą alternatywą dla domów na przedmieściach lub nowoczesnego budownictwa. Nabywcy to najczęściej przedstawiciele wolnych zawodów, którzy cenią sobie nietypowe rozwiązania i przywiązują wagę do atrakcyjnej lokalizacji swojego lokum, tak aby być w ciągłym kontakcie z miejskim stylem życia. Niemniej jednak, propozycja wprowadzenia się do ”Brunatnego Jelenia”, intryguje także osoby spoza regionu, szukające klimatycznego miejsca na południu Polski jako apartamentu wakacyjnego.

W kamienicy „Rynek 20”  której nazwa wkrótce stanie się jednym z najbardziej prestiżowych adresów w mieście  znajduje się 36 mieszkań o powierzchni od 49 do 135 m2.  Lokale są wysokie (3 metry wysokości i więcej) oraz funkcjonalnie zaplanowane z uwzględnieniem podziału na część dzienną i nocną. Na parterze i w podziemiach budynku będą znajdować się punkty usługowe.

Apartamenty „Rynek 20” oferowane są w tzw. standardzie deweloperskim, gwarantującym wolny wybór przy aranżacji wnętrza, natomiast części wspólne wykończone zostaną w nowoczesnym stylu przy użyciu wysokiej jakości materiałów dekoracyjnych, co stanowić będzie ciekawy kontrast dla neobarokowej elewacji kamienicy.}

Dla tych, którzy pospieszą się i zdecydują na podpisanie umowy przedwstępnej przed końcem roku, deweloper zaoferował atrakcyjny rabat w wysokości 5% oraz komórkę lokatorską gratis. Ponadto, Griffin Real Estate udziela pomocy w kwestii pozyskania finansowania na zakup lokalu.

Sprzedaż mieszkań jest obecnie prowadzona w części dawnej sali balowej hotelu, do której wchodzi się bezpośrednio z ulicy Regera. Firma Griffin Real Estate zaprasza przyszłych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00.

Dodatkowo, warto przypomnieć, iż od Nowego Roku wzrasta obowiązująca stawka podatku VAT dla budownictwa mieszkaniowego z 7 na 8 %. Klientom, którzy podpiszą umowę przedwstępną do końca grudnia, deweloper gwarantuje utrzymanie  obowiązującej obecnie  niższej stawki podatku od towarów i usług.
Więcej informacji na temat inwestycji można znaleźć na stronie internetowej projektu http://www.rynek20.pl.
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: