Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Projekt Narzędzia Szczęścia

Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk od sierpnia realizuje projekt ''Narzędzia Szczęścia''. W ramach tego przedsięwzięcia zostały zakupione narzędzia ogrodnicze do pielęgnacji i porządkowania Parku - kosiarka, łopaty, szpadle, grabie, miotły, motyki, kosze, konewki, sekatory oraz apteczka.

W ramach projektu w zamarskim Parku zorganizowano kilka akcji pielęgnacyjno-porządkowych, w które ochoczo angażowali się mieszkańcy Zamarsk. I tak w ruch poszły motyki podczas akcji „Rabatki”, kosiarka podczas akcji „Trawnik”, i grabie podczas „Jesiennych porządków”. Akcję umilał poczęstunek w postaci jagodzianek, pączków i kołaczyków. Było też wielkie pieczenie jajecznicy nad ogniskiem.

W minioną sobotę 26 listopada br. odbyła się ostatnia akcja „Liście” podczas, której nastąpiło podsumowanie projektu „Narzędzia Szczęścia”. Gościem specjalnym była prezes Stowarzyszenia Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej Pani Sławomira Kalisz, która ochoczo włączyła się w prace porządkowe. Cały Park został oczyszczony z liści i suchych gałęzi. Udało się również zainstalować choinkę, która rozbłyśnie już 6 grudnia br. Tuż przy wejściu do Parku zamontowano 5 tablic „Budowa Parku w Zamarskach 2012-2016”.

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: