Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Profilaktyka w Istebnej

O profilaktyce dotyczącej uzależnień mówi się ostatnio wiele. Niektóre gminy (m.in. Hażlach, czy Skoczów) realizowały badania, dotyczące problemów związanych z uzależnieniami w gminach. Z kolei gmina Istebna uruchomiła stronę w mediach społecznościowych, która ma informować o działaniach profilaktycznych.

Profilaktyka w Istebnej, bo tak nazywa się nowy fanpage, ma informować o działaniach Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprasza na swój profil na facebooku „Profilaktyka w Istebnej”, gdzie można zapoznać się z działalnością Komisji, a także uzyskać wiele informacji na temat współczesnych uzależnień, problemów i sposobów ich rozwiązywania – informuje istebniański magistrat.

Na nowopowstałej stronie internetowej można znaleźć informacje dotyczące działań profilaktycznych w Istebnej, oraz dane dotyczące różnych typów uzależnień. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych chce upowszechniać wiedzę, dotyczącą nałogów oraz wskazywać rozwiązania, a także miejsca, gdzie można znaleźć pomoc. Kampanie informacyjne nie skupiają się tylko na uzależnieniu od alkoholu, na stronie można znaleźć również dane dotyczące innych problemów na przykład… uzależnienia od internetu.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-18 13:40:33
wyśmienity cwaniaczek: kurde a już myślałem , że BORYS .B przyjedzie do " jastebnej " w ramach profilaktyki leczenia "pisowskiego prania mózgów" ...:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: