Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Prezydent w Wiśle dla WOŚP

3650 złotych to aktualna oferta za weekendowy pobyt dla dwóch osób w Rezydencji Prezydenta RP w Zamku w Wiśle, który Anna i Bronisław Komorowscy przekazali na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Bronisław Komorowski podczas dzisiejszego pobytu w Wiśle apelował o wsparcie dla WOŚP.

Dziś w Wiśle prezydent Bronisław Komorowski apelował o wsparcie WOŚP. - Wraz z żoną zachęcam wszystkich bardzo serdecznie do licytacji weekendowego pobytu w rezydencji prezydenckiej – mówił Bronisław Komorowski. Zobacz także:Para Prezydencka wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

- Warto się spieszyć, póki jest ładna pogoda, póki można to połączyć z nartami
- zachęcał prezydent. Gratką dla licytujących może być także to, że ten, kto wylicytuje pobyt w prezydenckiej rezydencji w Wiśle, będzie mógł obejrzeć prywatne apartamenty - niedostępne dla mediów. - Nie widzę żadnego problemu - odpowiedział prezydent, pytany o możliwość zajrzenia do prywatnych pokoi.

Bronisław Komorowski mówił też, że cieszy go, iż w tym roku WOŚP zbiera pieniądze nie tylko dla najmłodszych, ale też dla seniorów.

- Cieszę się bardzo, że Orkiestra gra też dla starszych ludzi, bo to oznacza, że budujemy wspólnym wysiłkiem taką szczególną więź międzypokoleniową - solidarność między pokoleniami i tymi najmłodszymi, i tymi najstarszymi. Zachęcam państwa do hojności, do ofiarności, do brania udziału i zbieraniu pieniędzy i cieszenia się tym, że jesteśmy w takich sprawach razem - powiedział.

Aukcja kończy się 5 lutego. Można ją śledzić tutaj.

(opr. łg)

źródło: prezydent.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: