Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Prezydent w naszym regionie. Porozmawia ze skoczkami, weźmie udział w wielkopiątkowym nabożeństwie

W czwartek spotka się z kadrą skoczków, w piątek będzie uczestniczyć w Nabożeństwie Wielkopiątkowym w Kościele Jezusowym. Bronisław Komorowski, prezydent Polski znów w naszym regionie.

Już w czwartek w Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle odbędzie się spotkanie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z reprezentantami Polski w skokach narciarskich. Spotkanie odbędzie się świeżo po Mistrzostwach Polski, które zakończą się w środę na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Z kolei w Wielki Piątek prezydent weźmie udział w Nabożeństwie Wielkopiątkowym w Ewangelicko-Augsburskim Kościele Jezusowym w Cieszynie. Po raz pierwszy w historii, w wielkopiątkowym uroczystym nabożeństwie w Kościele Jezusowym w Cieszynie weźmie udział Prezydent RP. Bronisław Komorowski wraz z małżonką na porannym nabożeństwie o godzinie 9.00 wspólnie z Luteranami, przeżywać będą pamiątkę śmierci Chrystusa. Kazanie na nabożeństwie wygłosi zwierzchnik Kościoła Ewangelickiego w Polsce - bp Jerzy Samiec.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: