Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Głosuj na jajo do 17.00

Tylko do 17.00 czekamy na Wasze głosy w konkursie ''Popisz się pisanką''. Walka o tytuł najpiękniejszej pisanki wciąż trwa.

Konkurs „Popisz się pisanką” jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Do 15 marca czekaliśmy na pisanki wielkanocne, które dostarczane były do skoczowskiego ARTadresu. Teraz trwa etap głosowania na najpiękniejsze jajko wielkanocne. O tym, która pisanka zwycięży i tym samym na ogromnym bannerze złoży mieszkańcom Skoczowa i turystom wielkanocne życzenia decydujecie Wy – klubowicze Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL! Jak zagłosować? Zaloguj się na portalu, przeglądnij galerię pisanek na www.pisanki.ox.pl i oceniaj! Możesz to zrobić raz w ciągu dnia. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Głosowanie internetowe na stronie www.pisanki.ox.pl odbywa się do od 18 - 26 marca br. do godz. 17.00. W trakcie jednego głosowania można oceniać wszystkie pisanki. Pisanka, która otrzyma największą średnią z ocen internautów wygrywa, a tym samym zostanie umieszczona na banerze – kartce świątecznej, umieszczonym obok siedziby Miejskiego Centrum Kultury wraz z nazwiskiem wykonawcy i świątecznymi życzeniami, gdzie będzie prezentowana w okresie przedświątecznym i przez Święta Wielkanocne.

Pisanki znajdujące się w galerii są wykonane przez osoby w różnym wieku, piastujące różne stanowiska. Aby sprawiedliwości stało się zadość, pisanki nie są podpisane. Wybierzcie więc tę najpiękniejszą!

Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce 27 marca 2013r. na Portalu Śląska Cieszyńskiego www.ox.pl i www.mck.skoczow.pl.
 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: