Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Prawdopodobnie są z naszego powiatu

Kryminalni z I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do jakiej doszło w markecie przy ul. Rybnickiej w Gliwicach.

- Kamery sklepowe zarejestrowały dwóch mężczyzn podejrzanych o zabór artykułów o wartości ponad tysiąca złotych. Prawdopodobnie są mieszkańcami naszego powiatu – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Cała sytuacja wyglądała tak, że dwóch nieznanych dotąd mężczyzn weszło do sklepu, po czym jeden z nich zabrał z półki 19 końcówek do elektrycznej szczoteczki do zębów. Przedmioty te wsypał następnie do plecaka swojego kompana, który czekał w innej sklepowej alejce. Potem, w kilkuminutowych odstępach, podejrzani opuścili market.

Osoby rozpoznające mężczyzn ze zdjęć lub świadków kradzieży proszeni są o kontakt z I Komisariatem Policji w Gliwicach przy ul. Kościelnej 2, tel. 32 33 69 401, e-mail: alan.staszczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl lub z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ulicy Wojska Polskiego 2 lub pod nr tel. (33) 8516 200, (33) 8516 280 lub (33) 8516 281. Można też informować pisząc na e-mail dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-21 22:38:04
mstudnicki: A od kiedy w Polsce można publikować wizerunki osób, które coś zajumały? Znane jest wiele przypadków, jak właściciele drobnych sklepów przyklejali na wystawie zdjęcia z kamer złodziei na gorącym uczynku i za to przegrywali procesy sądowe (tak - złodzieje wygrywali polskich w sądach z okradanymi właścicielami sklepów). W polskim prawie nie można złodzieja nazwać złodziejem, dopóki nie udowodni mu się tego przed sądem. Nawet, gdy złapie się kogoś na gorącym uczynku. To jest bez sensu, ale jak widać dla dużych sieci handlowych są wyjątki..
2018-09-22 04:27:09
krzysztof.mm: studnicki - udajesz głupiego czy taki się urodziłeś? - zgodę na publikację wizerunku może wydać na każdym etapie policja, prokurator, sąd, drobny kolego, i to już dzieci w necie wyklikają jak potrzeba
2018-09-22 13:54:47
Śmiechu : Mylisz się... Zgodę na udostępnienie wizerunku może wydać tylko prokuratura lub sąd. Policja nie ma takiego prawa chyba że pozwolą na to 2 wspomniane instytucje.
2018-09-22 15:07:05
rainman: krzysztof.mm - obserwujemy mniejszą liczbę antyklerykalnych postów ostatnio u Ciebie. Czyżbyś chciał się przypodobać "neutralnym" wyborcom i nie eksponować swoich antyklerykalnych poglądów podczas zachwalania KWW "Siła"? ;-) A może wstąpiłeś na prawą drogę?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: