Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pożar w Wiśle - palił się dom

Niedziela (21.02) nie zaczęła się dobrze dla mieszkańców jednego z budynków przy ulicy Dworcowej w Wiśle. Tuż po północy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego.

 Zgłoszenie do strażaków wpłynęło 9 minut po północy. Palił się budynek mieszkalny w Wiśle przy ulicy Dworcowej. Siedmiu mieszkańców budynku opuściło go przed przybyciem na miejsce zastępów i schroniło się u rodziny. Jedna osoba uskarżała się na ból w klatce piersiowej, strażacy udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego okazało się, że hospitalizacja nie jest konieczna.

W budynku doszło do pożaru pod pokryciem dachu – na miejscu podano 1 prąd wody, co doprowadziło do ugaszenia ognia. Następnie ratownicy rozebrali nadpalone elementy i przelali je wodą. Budynek został sprawdzony kamerą termowizyjną i pod kątem obecności gazów pożarowych. Straty oszacowano na około 40 tysięcy złotych – zrelacjonował st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: