Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Powiat rozdaje kalendarze

Starostwo Powiatowe wykorzystuje popularnego facebooka do promocji. Dzięki aktywności na tym portalu można zdobyć unikatowy, książkowy kalendarz Starostwa Powiatowego.

Nie można go kupić, ale możecie wygrać go w naszym konkursie, który organizujemy na facebooku. Mamy dla Was dwa książkowe kalendarze na rok 2012 promujące Powiat Cieszyński – informuje Starostwo Powiatowe w Cieszynie.

Jak wygrać unikalny kalendarz? Na adres slaskcieszynskiinspiruje@gmail.com  należy wysłać zdjęciem które ilustruje  najważniejsze według Was wydarzenie na Śląsku Cieszyńskim w 2011 roku. Najciekawsze fotografie zostaną opublikowane na facebookowym koncie powiatu cieszyńskiego – www.facebook.com/SlaskCieszynskiInspiruje

Najciekawsze, przesłane fotografie zostaną opublikowane na tablicy konta Starostwa Powiatowego w Cieszynie, a zwycięzców konkursu wybierze facebookowska społecznosć. Jak zastrzega starostwo - konkurs przeznaczony jest dla fanów naszej strony na facebooku - Śląsk Cieszyński Inspiruje, dlatego też zachęca do polubienia swojego fanpage-u!

KOD

źródło: ox.pl/mat. pras
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: