Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Poszukiwani sędziowie!

Chcesz spróbować swych sił jako sędzia piłkarski? Do 15 grudnia można zapisać się na kurs, który organizowany jest przez Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie.

- Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie prowadzi nabór kandydatów na sędziów piłki nożnej. Kurs będzie prowadzony w oparciu o materiały opracowane przez PZPN, UEFA i FIFA. Zajęcia będą miały formę wykładów, prowadzonych przez doświadczonych sędziów naszego Kolegium – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Podokręgu. Warto zaznaczyć, że nabór skierowany jest także do czynnych zawodników. Również panie mogą zapisać się na kurs, aby móc podążyć w ślady Magdaleny Figury bądź Karoliny Bojar.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, a także uzyskają pozytywną ocenę z egzaminów pisemnych i kondycyjnych, zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie.

Ogłoszenia oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków uczestniczenia w wyżej wymienionym kursie można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu - 515 037 212. Termin zgłoszeń mija 15 grudnia.

 

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-11-27 18:29:32
krzysztof.nn: poszukiwani sędziowie , sprawiedliwi i surowi: ⛪ Kiedy ksiądz Jarosław P. molestował i gwałcił dziewięcioletnie dziecko, robił to "co najwyżej przy okazji wykonywania czynności księdza katolickiego, a nie przy wykonywaniu tych czynności" - to jedna z tez adwokata reprezentującego instytucje kościoła.⛪
2019-11-29 07:45:18
wyśmienity cwaniaczek: poszukiwani jelenie do odwalania brudnej roboty w deszczu ,zimnie oraz skwarze w niedziele i święta za 30-40 pln . Gwarantowane obrażanie i bluzganie postronnych znawców fuzbalu...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: