Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolejny ogólnodostępny alkomat

To kolejny taki alkomat w regionie. W Komendzie Powiatowej Policji Cieszynie można już korzystać z ogólnodostępnego urządzenia do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu

Urządzenie zakupione przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zamontowane jest w poczekalni cieszyńskiej komendy, gdzie każdy może samodzielnie sprawdzić poziom alkoholu w swoim organizmie.
Oficjalne przekazanie sprzętu dla policji odbył się wczoraj (26.11.2019) przed południem w siedzibie Komendy Powiatowej Policji . Koszt zakupu urządzenia, czyli pawie 2400 zł, w całości pokrył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej.

Szef cieszyńskich policjantów insp. Jacek Bąkpodkreślał, że to urządzenie w pierwszej kolejności na pewno służyć będzie społeczeństwu, ale też ułatwi pracę policjantom, którzy każdego dnia przeprowadzali nawet kilkadziesiąt takich badań. - W takie urządzenia wyposażone są już inne jednostki cieszyńskiego powiatu- to komisariaty w Zebrzydowicach, Wiśle, Strumieniu, Skoczowie i Ustroniu – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: