Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pośpiewali i potańczyli podczas Familijnego Piątku

W piątek (30.07) w Hażlachu odbyła się kolejna edycja Familijnego Piątku. Tym razem fantastyczną zabawę zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej.

Familijne piątki to cykl wakacyjnych spotkań, które mają dostarczyć rozrywki zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W każdy piątek na zainteresowanych (nie tylko mieszkańców Hażlacha) czekają inne atrakcje. Ostatni piątek lipca upłynął zgromadzonym pod znakiem pieśni i tańca – Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej najpierw przybliżył regionalne piosenki ludowe, następnie odbył się pokaz tańca, aby w końcu wszyscy uczestnicy mieli szansę wspólnie odtańczyć odpowiednią choreografię. Na młodsze dzieci czekały również gry i zabawy, przygotowane przez animatorki.

Wspólnego tańca z ZPiTZC już nie będzie, jednak Gminny Ośrodek Kultury wciąż ma w planach wiele atrakcji, związanych z Familijnymi Piątkami – jesteśmy już na półmetku wakacji, więc część atrakcji za nami. To jednak zdecydowanie nie koniec, w sierpniu będzie można wziąć udział w pokazie iluzji, spotkaniu autorskim Hanny Greń – pisarki kryminałów wraz z grą kryminalną dla całej rodziny, czy też dowiedzieć się nieco więcej o ziołach. Atrakcji nie zabraknie, wystarczy śledzić stronę Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu i brać udział w organizowanych przez nas wydarzeniach – mówiła Cecylia Gasz-Płońska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu.

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: