Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Posłowie ruszają w teren

Platforma Obywatelska rozpoczyna ogólnopolskie konsultacje Planu dla Polski. Plan składa się z trzech filarów: Inwestycje, Praca, Rodzina.
Będzie okazja do zadania trudnych pytań przedstawicielom władzy ustawodawczej. Posłowie i senatorowie ruszają w teren, chcą dyskutować z mieszkańcami miast i wsi na ważkie tematy. Parlamentarzyści chcą poznać opinie Polaków o rządzącej partii, stąd też nowa akcja Platformy – 'Plan dla Polski'.
Po 5 latach, czyli od momentu objęcia - z woli wyborców - rządów przez Platformę Obywatelską, w naszym kraju wiele zmieniło się na lepsze: mamy najwyższy wzrost gospodarczy w Europie, Polska jest największym placem budowy w Unii Europejskiej. Sukcesem była m.in. prezydencja w Radzie UE, organizacja mistrzostw EURO 2012 – informuje internetowa strona PO.
 
Podczas spotkań będziemy prezentować projekty zapowiedziane przez premiera Donalda Tuska w expose Chcemy poznać opinie Polaków, przedyskutować te projekty – pisze na swojej stronie internetowej poseł Aleksandra Trybuś.
 
Terminarz spotkań poseł Aleksandry Trybuś:
27 listopada godz. 18:00 - Pruchna, ul. Główna 53, sala konferencyjna w Gminnym Centrum Integracji Wsi.
28 listopada godz. 17:00 - Brenna Amfiteatr, ul. Malinowa 2b.
29 listopada godz. 17:00 - Goleszów, ul. Cieszyńska 25, sala konferencyjna w Gminnym Ośrodku Kultury
3 grudnia godz. 18:00 - Chybie, ul. Bielska 51, sala konferencyjna w Gminnym Ośrodku Kultury (spotkanie wspólne z Senatorem RP Tadeuszem Kopeć)
 
Na spotkania wyruszy również poseł Czesław Gluza, najbliższe odbędzie się 29 listopada (czwartek) o godz. 17:00 w restauracji Karet w Skoczowie. Następne odbędą w dniu 3 grudnia (poniedziałek) w Strumieniu o godz.18.00 - GOK i Chybiu o godz. 16.00 – restauracja Smakosz.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl/materiały prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: