Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Posiedzi nawet 12 lat

Wiślańscy kryminalni zatrzymali, a sąd tymczasowo aresztował 39-letniego podejrzanego o to, że w lutym tego roku, używając przedmiotu przypominającego pistolet, napadł na pracownika sklepu w Wiśle. Zatrzymanemu w tej sprawie grozi kara do 12 lat więzienia.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Cieszynie tymczasowo aresztował 39-letniego mężczyznę, którego w miniony weekend zatrzymali policjanci, za rozbój na pracownika sklepu. Do zdarzenia doszło na początku lutego w na Nowej Osadzie w Wiśle. – Mężczyzna posługując się przedmiotem przypominającym pistolet zastraszył obsługę sklepu spożywczego, zrabował pieniądze i telefon komórkowy. Sprawca uciekł z miejsca i przez dwa miesiące był nieuchwytny. Dzięki pracy operacyjnej policjanci z komisariatu w Wiśle wytypowali sprawcę i ustalili jego miejsce pobytu – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

W miniony weekend kryminalni namierzyli go w Brzegu. Został zatrzymany przez wiślańskich stróży prawa w wynajmowanym mieszkaniu na obrzeżach miasta. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli pistolet. Był to rewolwer na amunicję hukową kal.6mm, którym posługiwał się podczas rozboju w Wiśle. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. 39-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów. Teraz może spędzić za kratami więzienia nawet 12 lat.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: