Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Portugalski policjant w Cieszynie

Policjant z Portugalii odwiedził dziś (7.12.2011) policjantów z cieszyńskiej komendy. Wizyta miała charakter nieoficjalny.

Funkcjonariusz Policji w Porto (PSP - COMETPOR), posiadający stopień służbowy aspiranta, spotkał się z policjantami w KPP w Cieszynie.

- Funkcjonariusz Policji w Porto przebywa w Cieszynie, u swoich znajomych. Był ciekawy jak policjanci pełnią służbę w mieście nad Olzą. Spotkanie było okazją do zawodowych doświadczeń oraz porównania pracy polskiego i portugalskiego policjanta – wyjaśnia asp. Rafał Domagała rzecznik prasowy KPP w Cieszynie.

Przewodniczący Regionu IPA Cieszyn asp. sztab. Janusz Kołder przyjął niecodziennego gościa i oprowadził po cieszyńskiej komendzie. - Wizyta miała charakter nieoficjalny. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i porównania dwóch różnych systemów funkcjonowania służb mundurowych – dodaje rzecznik - ...Potem oczywiście nastąpiła wymiana pamiątek związanych z policją obu krajów, a na koniec wizyty wszyscy stanęli do wspólnego zdjęcia.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: