Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Poranne zderzenie w Zbytkowie

W czwartek (08.02.2019) rano do groźnego zdarzenia drogowego doszło w Zbytkowie na ulicy Wiślańskiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Sytuacja była na tyle poważna, że zablokowane zostały dwa pasy w kierunku Katowic, a Policja wytyczyła objazdy.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 7:50 w Zbytkowie na DK-81. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w których podróżowali tylko kierowcy. Jeden z kierowców od razu trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego i został przewieziony do szpitala. Na miejscu działania podjęli policjanci i strażacy. Wytyczono objazdy, jednak kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami.

Na miejscu trwały czynności policji, pojawiła się również straż pożarna, która zadbała m.in. o bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia - strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w samochodach i usunęli płyny eksploatacyjne, które wyciekły z pojazdów. Po zakończeniu działań policji uprzątnięto drogę z odłamków karoserii i szkła - wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy cieszyńskiej straży pożarnej.

W trakcie trwania akcji straży pożarnej i policji, konieczne było wezwanie drugiej karetki pogotowia ratunkowego. Drugi z kierowców, który początkowo czuł się dobrze zaczął uskarżać się na ból głowy. Zadecydowano o przewiezieniu go do szpitala w celu wykonania badań.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: