Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Popołudnie z Marią Czubaszek

Popołudnie w Zebrzydowicach zapowiada się gorąco, i to nie ze względu na temperaturę panującą za oknem, ale z uwagi na gościa, który odwiedzi zebrzydowicką bibliotekę w ramach realizowanego przez placówkę projektu ''Podróże literackie''. Gościem będzie Maria Czubaszek

Już dzisiaj, tj. w środę 25 kwietnia 2012 o godz. 17:00 na Sali widowiskowej w Zebrzydowicach odbędzie się spotkanie z p. Marią Czubaszek – pisarką, satyrykiem, autorką tekstów piosenek, scenarzystką, felietonistką i dziennikarką. – Wiele osób pytało, czy będzie możliwość zakupienia książki p. Czubaszek („Każdy szczyt ma swój Czubaszek. Z Marią Czubaszek rozmawia Artur Andrus” przyp. red.) miło nam poinformować, że będzie taka możliwość, ilość książek jest oczywiście ograniczona. Koszt jednego egzemplarza to 35 zł – informuje portal ox.pl Teresa Sojka, dyrektorka GBP. Warto przypomnieć, że to właśnie Czubaszek jest autorką tekstów takich piosenek jak m.in. „Rycz, mała, rycz” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Dziennikarka słynie również z kontrowersyjnych wypowiedzi - wypowiadała się m.in, że jest zwolenniczką aborcji. W reportażu "Uwaga TVN" wyznała, że sama poddała się jej dwa razy. Za te słowa skrytykował ją inny kontrowersyjny publicysta, słynący z tzw. „ciętej riposty” - Wojciech Cejrowski , który porównał Czubaszek do gnijącej śliwki, którą należy usunąć z kosza, by nie zgniły inne zdrowe.

Dzięki projektowi Gminnej Biblioteki Publicznej w Zebrzydowicach, kolejny raz mamy ogromną szansę skonfrontować „medialną rzeczywistość” z prawdziwym wizerunkiem osoby publicznej. 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: