Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pomysł na prezent? W Skoczowie znajdziesz go w ARTadresie!

Dobry prezent pod choinką musi być przede wszystkim oryginalny. W Skoczowie niepowtarzalne upominki, które z powodzeniem mogą znaleźć się pod choinką, można znaleźć w ARTadresie.

Miejska Galeryjka ARTadres przed świętami zaprasza na kiermasz rękodzieła. – Można znaleźć u nas ozdoby choinkowe, talerzyki ze świątecznymi motywami, pudełka na prezenty, choinki, serwetki – mówi Dorota Noszka, ze skoczowskiego ARTadresu.

Wszystkie przedmioty wykonane zostały przez uczestników zajęć twórczych, które odbywają się w Miejskim Centrum Kultury INTEGRATOR w Skoczowie. Świąteczne ozdoby powstały na zajęciach florystyki, ceramiki, decoupage, nauki robótek ręcznych, które odbywają się na twórczym piętrze skoczowskiego Integratora.


W ARTadresie można też kupić trójdzielny kalendarz ścienny na nowy rok. Kosztuje 12 zł. To idealny prezent dla tych, którzy do Skoczowa mają szczególny sentyment. Zdobi go bowiem widok z Kaplicówki, z niezwykłą tęczą. Zdjęcie wykonane zostało przez Wojciecha Wandzla, prowadzącego warsztaty fotograficzne w Miejskim Centrum Kultury.

Wszystkie niezwykłe świąteczno-noworoczne prezenty można kupić w ARTadresie (Rynek18) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.

KOD
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: