Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pomóżmy bramkarzowi Pogórza!

Tragedia dotknęła bramkarza LKS Pogórze, Jakuba Szkorupę. W wyniku pożaru kamienicy doszczętnie spłonęło jego mieszkanie w Skoczowie przy ul. Bielskiej. Pomóżmy Kubie, aby jak najszybciej wrócił do normalności.

W niedzielny (27.12) poranek strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w Skoczowie na ulicy Bielskiej. Zapaliło się poddasze w kamienicy. Ogień udało się szybko opanować (w akcji wzięło udział 11 zastępów w sile 43 strażaków), a mieszkanie na szczęście było puste. Na miejscu pojawił się inspektor nadzoru budowlanego, który ze względu na uszkodzenie stropu wydał zakaz użytkowania budynku, a straty zostały oszacowane na 500 tysięcy złotych.

7️⃣6️⃣Dzisiaj 27.12.2020 godz. 06.29 Alarm w OSP Skoczów. Wyjazd zastępu GBA na ul. Bielską w Skoczowie do pożaru mieszkania w kamienicy.

Opublikowany przez OSP Skoczów Niedziela, 27 grudnia 2020

- Naszego zawodnika – Jakuba Szkorupę – dotknęła tragedia. Pożar mieszkania w jednej chwili zniszczył dorobek jego życia. Prosimy ludzi o dobrym sercu o pomoc, aby Kuba mógł jak najszybciej wrócić do normalności po tak ciężkich przeżyciach – czytamy na oficjalnym fanpage’u LKS Pogórze. – Drużyna na boisku, drużyna poza nim – Kuba jesteśmy z Tobą!

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: