Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pomożecie? - zbiórka PSONI Koło w Cieszynie na pomagam.pl

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Cieszynie wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodziny nieprzerwanie od 1994 roku. Coraz większymi krokami zbliża się przełomowy moment w historii Stowarzyszenia - otwarcie nowego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Bażanowicach.

Przypomnijmy, budowa rozpoczęła się w2018 roku a jej szybkie postępy można śledzić na stronie internetowej lub obserwując to wszystko co dzieje się w Bażanowicach przy ulicy Zamkowej 4.
- W tej chwili naszym głównym celem jest dokończenie budowy, aby 2020 rok przywitać już w naszym nowym, wymarzonym ośrodku. To wszystko jest możliwe do osiągnięcia i jesteśmy o krok od sukcesu i wyzwolenia całej masy radości. Jednak sami nie damy rady, potrzebujemy Waszego wsparcia, bo jesteśmy przekonani, że Razem Damy Radę! Możecie nam pomóc poprzez wpłaty i udostępnianie zbiórki „RazemDamyRadę – wyzwalamy radość”, którą prowadzimy pod adresem: pomagam.pl/psonicieszyn. Każda kwota się liczy i przybliża nas do spełnienia naszego największego marzenia. W końcu Razem Damy Radę! Wyzwalajmy radość! – infromuje Michał Księżak ze Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie prowadzi Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Cieszynie, w którym dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością sprzężoną realizują obowiązek szkolny, nauki i otrzymują specjalistyczne wsparcie. Ponadto Wczesną Interwencję, a od niedawna Wczesne Wspomaganie Rozwoju. PSONI Koło w Cieszynie w swojej ofercie ma również Świetlicę Terapeutyczną, której uczestnikami są dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: