Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policyjne statystyki

Od piątku do niedzieli policjanci w całym garnizonie cieszyńskim zatrzymali 10 sprawców przestępstw oraz 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili 190 interwencji. Na drogach doszło do 8 kolizji. Nie odnotowano wypadków drogowych, w których zostałyby ranne osoby.

Od piątkowego popołudnia do niedzieli policjanci w powiecie przeprowadzili 190 interwencji. Na drogach doszło do 8 kolizji drogowych. Nie odnotowano wypadków drogowych. Mundurowi zatrzymali dwóch pijanych kierowców. W weekend odnotowano 1 rozbój, 4 kradzieże i 1 włamanie. W tym czasie policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 10 sprawców przestępstw oraz 6 poszukiwanych osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.
W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy: kradzieży, posiadania narkotyków oraz jeden nietrzeźwy kierowca pojazdu. W piątek w nocy na ulicy Breńskiej w Górkach Małych policjanci ze skoczowskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 22-letniego mieszkańca Brennej wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w jego organizmie. - relacjonuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.

Z kolei w niedzielę cieszyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 46 i 57 lat , którzy przywłaszczyli kartę bankomatową należącą do mieszkanki Opola. Jak ustalili mundurowi, mężczyźni dokonali zakupów przy użyciu skradzionej karty. Teraz policjanci ustalają straty. Większość zatrzymanych w weekend sprawców usłyszała już zarzuty i wkrótce ich sprawa trafi do sądu.

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: