Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policyjne statystyki

W weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 7 sprawców przestępstw, w tym 2 nietrzeźwych kierowców. Stróże prawa przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach odnotowano 6 kolizji i 1 wypadek drogowy, w którym dwie osoby zostały ranne.

Od piątku do niedzieli policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili ponad 100 interwencji. Na drogach powiatu policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Odnotowano 6 kolizji i 1 wypadek drogowy, w którym dwie osoby zostały ranne. W piątek tuż po 18.30 w Cieszynie na ulicy Katowickiej 21-letnia mieszkanka Ustronia kierująca peugeotem potrąciła na przejściu dla pieszych dziecko i jej matkę. 30-letnia mieszkanka Cieszyna i jej kilkuletni syn trafili do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności wypadku wyjaśniają cieszyńscy kryminalni. W ciągu trzech dni policjanci w całym regionie odnotowali 4 kradzieże.

Od piątku do niedzieli policjanci zatrzymali łącznie 7 sprawców przestępstw oraz 1 poszukiwaną osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, znieważenia funkcjonariuszy, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami.

W piątek w Chybiu na ulicy Bielskiej skradziono rower o wartości 500 zł. Tego samego dnia w Chybiu strumieńscy policjanci zatrzymali nieletniego podejrzanego o kradzież. 16-letni mieszkaniec Strumienia dopuścił się kradzieży pieniędzy z terenu budowy. Kolejny złodziej został zatrzymany wieczorem na ulicy 1 Maja w Wiśle. 19-latek z Żor w jednym ze sklepów ukradł różnego rodzaju artykuły spożywcze na łączną kwotę ponad 700 zł. W niedzielę na ulicy Asnyka w Zebrzydowicach skradziono motorower. Właściciel oszacował straty na 1300 zł. Ponadto w piątek wieczorem na ulicy Gościejów w Wiśle doszło do nieszczęśliwego wypadku. 28-latek z Katowic wpadł pod koła staczającego się w dół samochodu. Aby wydostać mężczyznę spod samochodu konieczna była pomoc straży pożarnej. Po wyciągnięciu poszkodowanego ratownicy przeprowadzili reanimację. Niestety 28-latek zmarł. Okoliczności nieszczęśliwego wypadku bada prokuratura i wiślańska policja.

 

red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: