Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policjanci zbierali nakrętki dla Hospicjum

Policjanci z Komisariatu Policji w Wiśle zostali wyróżnieni za aktywny udział w akcji charytatywnej ''Zakręć się na pomaganie!''. Dochód z akcji przekazywany jest na Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

Akcja „Zakręć się na pomaganie!” została rozpoczęta w czerwcu ubiegłego roku. Jej organizatorem jest Urząd Miejski w Wiśle. Od czasu rozpoczęcia akcji udało się zebrać blisko 650 kg plastikowych nakrętek w Wiśle. Dochód z przedsięwzięcia przekazywany jest na Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie.

. - Policjanci z wiślańskiego komisariatu także włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek. Mundurowi zostali wyróżnieni za aktywny udział w akcji charytatywnej i zebranie kilkudziesięciu kilogramów nakrętek. Podczas wczorajszej  (08.01.2017 - przyp.red.) gali noworocznej, mundurowi otrzymali dyplom uznania za zajęcie III miejsca w kategorii instytucje i przedsiębiorstwa. Wyróżnienie dla policjantów odebrał aspirant szt. Janusz Podżorski - dyżurny z Komisariatu Policji w Wiśle. – informuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

A co się dzieje z zebranymi zakrętkami? Trafiają do skupu w jednej z partnerskich firm, zajmującej się odpadami komunalnymi a ta za każdy zebrany kilogram nakrętek przekazuje na cieszyńskie hospicjum ustaloną kwotę pieniędzy.


(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: