Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policjanci nie potwierdzają obecnie wersji matki

Mimo rewelacji ujawnionych dzisiaj (03.02.2011) przez detektywa Rutkowskiego, poszukiwania 6-miesięcznej Madzi nadal trwają. Policjanci nie dysponują w tej chwili żadnymi dowodami, które potwierdzałyby wersję matki, mówiącą o ukryciu przez nią zwłok dziecka.

Policjanci prowadzą oględziny i dokładne przeczesują teren wskazany przez kobietę: - Nadal nie wykluczamy żadnej z wersji zdarzeń, które były przez śledczych sprawdzane do tej chwili - podaje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Przypomnijmy, do zaginiecia dziecka doszło we wtorek 24 stycznia około 18.00 w Sosnowcu: - Z relacji młodej kobiety wynikało, że idąc ulicą Legionów została napadnięta, a gdy odzyskała przytomność stwierdziła, że z wózka zniknęła jej 6-miesięczna córka. Cały czas trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania - informuje katowicka policja. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu i samorząd sosnowiecki wyznaczyli w sumie 10 000 złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do odnalezienia dziecka.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powołał do prowadzenia tej sprawy grupę składającą się z policjantów Wydziału Kryminalnego KWP i dotychczas zajmujących się poszukiwaniami śledczych z Sosnowca: - Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Katowicach.  We wtorek 24 stycznia tuż po 18.00 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił dyżurnego sosnowieckiej komendy policji o młodej kobiecie, która na ul. Legionów  straciła przytomność. Z relacji 22-letniej sosnowiczanki wynikało, że najprawdopodobniej została napadnięta, a gdy się ocknęła, stwierdziła zniknięcie z wózka jej 6-miesięcznej córki Magdaleny. Natychmiast na miejsce skierowano wszystkie dostępne siły. Oprócz sosnowieckich policjantów, do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań włączyli się zabezpieczający imprezę sportową mundurowi z katowickiego Oddziału Prewencji. Przeczesano rozległy teren wokół miejsca zdarzenia, pobliski park oraz blokowiska. Przesłuchani zostali rodzice dziecka. Poszukujemy również świadków zdarzenia - podaje biuro prasowe KWP w Katowicach.


Rysopis dziecka:
wzrost ok. 60-70 cm, oczy kol. ciemnozielonego (oliwkowe), widoczna wyrzynający się ząb - dolna jedynka, włosy bardzo krótkie – niemowlęce – kol. ciemnobrązowego wytarte z tyłu głowy.
 

Dziecko ubrane było w:
różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet kol. beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk kol. różowego w różnokolorowe misie.
 

Wszystkie osoby, które przebywały około 18.00 na ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem, lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami – tel. 32 296 12 55, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu i samorząd sosnowiecki wyznaczyli w sumie 10 000 złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do odnalezienia dziecka.
 

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: