Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policjanci naradzali się

W poniedziałek, 16 stycznia w cieszyńskiej komendzie odbyła się narada roczna, podczas której omówiono stan bezpieczeństwa w powiecie cieszyńskim za rok 2016, wyniki osiągnięte przez cieszyńskich policjantów oraz określono priorytety w walce z przestępczością w bieżącym roku.

W spotkaniu na Wojska Polskiego 2 uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia. Naradę prowadził szef cieszyńskiego garnizonu mł. insp. Jacek Bąk.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Burmistrz Miasta Cieszyna Ryszard Macura, Wicestarosta Powiatu Cieszyńskiego Maria Cieślar, Prokurator Rejonowy Joanna Stochmiałek – Krzywoń, a także przedstawiciele Terenowego NSZZ Policjantów.

- Szef cieszyńskiego garnizonu wraz ze swoim zastępcą, podsumowali efekty ubiegłorocznej pracy policjantów garnizonu cieszyńskiego oraz wskazali zadania do realizacji w 2016 roku. Mł. insp. Jacek Bąk podziękował za dotychczasową pracę wszystkim policjantom oraz pracownikom cywilnym. Odrębne podziękowania skierował do władz samorządowych za wsparcie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa – relacjonuje rzecznik prasowy cieszyńskiej Policji, podkomisarz Rafał Domagała.

- Oficjalną część spotkania podsumował Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Piotr Kucia, który scharakteryzował najistotniejsze zadania dla funkcjonariuszy garnizonu śląskiego oraz priorytety Komendanta Głównego Policji w zwalczaniu przestępczości w bieżącym roku. Na zakończenie insp. Piotr Kucia podziękował wszystkim policjantom i pracownikom z cieszyńskiej komendy za zabezpieczenie PŚ w skokach narciarskich w Wiśle, za profesjonalizm, doskonałą i sprawną organizację podejmowanych działań, które pozwoliły na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa kibicom i sympatykom tego sportu – informuje Domagała.

red.

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-01-18 18:48:15
bronek91: Ino tak dali, a paru przestępców nima złapanych do dzisiaj..... No ale jest OK.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: