Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja szuka noworodka

Polska Policja włączyła się w poszukiwania uprowadzonego wczoraj na terenie Czech dziecka. Powiadomione zostały jednostki Policji w całym kraju, informację o porwaniu przekazano także Straży Granicznej. Niespełna miesięczna dziewczynka została porwana z wózka wczoraj. Sprawcy, najprawdopodobniej kobieta i mężczyzna, mogą poruszać się po terenie Polski samochodem marki VW Tiguan.
Policjanci czescy prowadzą poszukiwania niespełna miesięcznej dziewczynki. Na prośbę strony czeskiej w poszukiwania włączyła się polska Policja.
Wczoraj (4.07.2012 o godz. 15:00) w Uści nad Łabą (Ústí nad Labem), został porwana z wózka JANOVA MICHALA  (ur. 16.06.2012 r.). Danych osobowych sprawców porwania jak dotąd nie ustalono. Wiadomo, że są to przynajmniej dwie osoby: mężczyzna o białym kolorze skóry, wzrost ok. 180-190 cm, brązowe włosy do ramion, ubrany w niebieskie spodnie typu 3/4 oraz T-shirt; kobieta o białym kolorze skóry, długie włosy.
 
Osoby te poruszają się pojazdem marki VW Tiguan, kolor czarny, rok produkcji 2010-2011, który może posiadać białoruskie tablice rejestracyjne i poruszać się po terenie Polski - prawdopodobnie zmierza w kierunku granicy polsko-białoruskiej -  mówi insp. Mariusz Sokołowski, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji

 

 

Rysopis zaginionej: wzrost 49-50 cm, waga 3,3 kg. W dniu zaginięcia ubrana była w szary T-shirt w niebieskie paski, szare spodenki oraz różowe buciki.
 
Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziecka lub samochodu, którym poruszają się porywacze, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji.
 
 
JB
źródło: policja.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: