Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja przejęła pół kilograma narkotyków

Cieszyńscy policjanci przejęli łącznie ponad 4400 porcji substancji psychoaktywnych oraz blisko 100 działek marihuany.

Policjanci z cieszyńskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Cieszyna może posiadać znaczne ilości narkotyków oraz substancji psychoaktywnych.

- Trop prowadził do 51-letniego mężczyzny zamieszkującego na terenie miasta. Wszystko zaczęło się w miniony czwartek wieczorem, kiedy to mundurowi wywiadowcy podczas patrolu zauważyli go siedzącego w samochodzie z innymi osobami. Policjanci przystąpili do kontroli podczas której wyszło na jaw, że znajdująca się w samochodzie 30-letnia kobieta posiadała kilka gramów zabronionych substancji narkotycznych, podobnie, jak i siedzący obok niej 51-latek. Oboje zostali zatrzymani. Mężczyzna nie wskazywał swojego miejsca zamieszkania, jak się później okazało, po to żeby uniknąć dalszych kłopotów – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Policjantom jednak szybko udało się ustalić miejsce mężczyzny - w mieszkaniu znaleźli środki psychoaktywne, z których można było przygotować przeszło 4400 porcji dilerskich, a także ponad 90 działek dilerskich suszu marihuany i radiostację służącą do nasłuchu policyjnych częstotliwości – dodaje Pawlik.

Cieszyński sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Za popełniony czyn grozi mu nawet 12-letni pobyt w więzieniu. Z kolei 30-latka została objęta policyjnym dozorem i grozi jej do 3 lat więzienia.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-02-17 11:37:26
1234567890: No i dwa sk... zlapane brawo! Jeszcze prosze o zainteresowanie sie policji miastem Skoczów bo tych chwastów dilerskich jest tam szczegolnie duzo.
2021-02-17 15:29:06
NieLubiejednejrasypsow: To nie była kontrola tylko rozjebusy chodzą wolno... Brak słów
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: