Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja poszukuje... krokodyla

Ostrawska policja przyjęła wczoraj (26/07) zgłoszenie o zaginięciu krokodyla krótkopyskiego (Osteolaemus tetraspis). Jak informuje rzeczniczka czeskiej policji por. Eva Michalíkowa, zwierzę uciekło w sobotę z ogrodu hodowcy przy ul. Závodní w Ostrawie.

 - Chodzi o młodego krokodyla o dł. ok. 1 m. To długie, zwinne zwierzę, które potrafi upolować mniejsze psy lub koty - dodaje rzeczniczka. Gada, właściciel zakupił 4 lata temu w Ołomuńcu od certyfikoanego hodowcy.

Zwierzęcia, które jak ostrzegają służby może być wygłodniałe, poszukuje dwudziestu policjantów z dziesięcioma strażnikami miejskimi. Zaraz po zgłoszeniu mundurowi przeszukali okoliczne ogródki oraz poinformowali mieszkańców o zagrożeniu.

Poszukiwania trwają, Według ekstertów poszukiwany krokodyl mógł się schować w zacienionych rejonach lub poruszać się w obrębie rzek.

red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-27 22:01:47
djmike81: No i po strachu, krokodyl ukrył się w piwnicy właściciela jak podają media.
2021-07-28 07:35:10
paulus601(dawny paulus60): W jaki sposób rocznego krokodyla właściciel zakupił 4 lata temu? Tego nie rozgryzą najtęższe umysły. Chyba, że jakieś prajajo.
2021-08-09 21:57:41
najśw.patyk: tu zrozumiecie wszystko grzechy-platformy.org
2021-08-09 21:58:22
najśw.patyk: Ośmioletnie rządy Platformy Obywatelskiej obfitowały w afery i skandale związane z politykami tej partii, nie tylko na szczeblu centralnym, ale też lokalnym. Były to rządy wielkich afer takich jak hazardowa, afera Amber Gold, Infoafera, podsłuchowa czy afera Beaty Sawickiej, która wybuchła jeszcze przed objęciem władzy przez PO. Nieudolne rządy PO doprowadziły do zamknięcia polskich stoczni, czyli afery stoczniowej. Platforma Obywatelska zabrała też Polakom 150 mld oszczędności zgromadzonych w OFE aby spłacić część zadłużenia ZUS. Donald Tusk stwierdził wtedy, że pieniądze wpłacane na konta OFE nie należą do obywateli
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: