Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja podsumowuje weekend

To nie był najspokojniejszy weekend w naszym powiecie - jedna osoba ranna i jedna ofiara śmiertelna, to bilans dwóch wypadków do których doszło w weekend w powiecie cieszyńskim. Oprócz tego odnotowano także 5 kolizji drogowych.

W weekend policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 200 interwencji. Na drogach powiatu doszło do 5 kolizji oraz 2 wypadków drogowych.

- Do obu wypadków doszło w Ustroniu na DW 941. W piątek popołudniu na skrzyżowaniu ulic Katowickiej i Brody 52-latka z Ustronia kierując rowerem zderzyła się z audi, którym kierował 27-letni mieszkaniec Istebnej. Ranna rowerzystka trafiła do szpitala. – informuje st. asp. Rafał Domagała

Do drugiego wypadku doszło w sobotę w nocy w rejonie skrzyżowania ulic Katowickiej i Akacjowej (pisaliśmy: Śmierć na drodze).
Nie próżnowali także przestępcy, od piątku do niedzieli kryminalni odnotowali 1 rozbój, 1 włamanie i 2 kradzieże. W tym czasie stróże prawa zatrzymali łącznie trzech sprawców przestępstw.  - W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, i dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami. Jeden z pijanych kierowców miał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. – podsumowuje Domagała

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: