Policja podsumowała...

To były spokojne święta - ocenia cieszyńska policja. Na szczęście na drogach powiatu nie zanotowano poważniejszych wypadków.

237 różnego typu interwencji zanotowano od piątku do poniedziałku. Zgłoszono cztery kradzieże mienia. Zatrzymano również sześciu poszukiwanych. Wydział Ruchu Drogowego odnotował dziewięć kolizji, nie było żadnych wypadków, nikt nie został ranny. Drogówka trakcie kontroli zatrzymała natomiast dwanaście dowodów rejestracyjnych samochodów.

Niestety wśród kierowców byli i ci, którzy samochodem kierowali na podwójnym gazie. Jeden z nich, w piątek w Goleszowie próbował nawet uciekać. Jednak po krótkim pościgu został zatrzymany. - Do zdarzenia doszło 30 marca na ul. Kozakowickiej. Mężczyzna miał 1,5 promila. Był to pierwszy z zatrzymanych kierowców, którzy kierowali pod wpływem alkoholu – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy KPP Cieszyn.

1 kwietnia w korycie Bobrówki w Cieszynie znaleziono zwłoki starszej kobiety, policja wstępnie wykluczyła jednak działanie osób trzecich. - Zarządzono sekcję zwłok 74-latki, da ona odpowiedź, jaka była przyczyna śmierci. Trwa śledztwo w tej sprawie – dodaje rzecznik.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją