Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policja opublikowała zdjęcia dziecka

Poszukiwania 6-miesięcznej Magdy trwają. Policja opublikowała zdjęcia dziecka. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu wyznaczył 5 000 złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do odnalezienia dziewczynki.

Policjanci wyjaśniają sprawę zaginięcia małego dziecka.

Poszukiwania dziecka trwają w całym województwie.  Do zdarzenia doszło wczoraj (24.01.2012) około 18.00 w Sosnowcu. Śląska policja na swojej stronie zamieściła zdjęcia Magdy. 

Przypomnijmy- idąca ulicą Legionów młoda kobieta z nieustalonych dotychczas przyczyn straciła przytomność, a gdy się ocknęła, stwierdziła, że z wózka zniknęła jej 6-miesięczna córka. Cały czas trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Komendant Miejski Policji w Sosnowcu wyznaczył  5 000 złotych nagrody dla osoby, która przekaże informacje przyczyniające się do odnalezienia dziecka. 

Jak donoszą media - według relacji matki, niemowlę zostało porwane we wtorek z wózka w centrum Sosnowca... Policjanci o zniknięciu dziecka dowiedzieli się we wtorek po godz. 18 od pracowników pogotowia ratunkowego. 

Tuż przed zniknięciem niemowlę było ubrane w różową czapkę z białym trójkątem z przodu, dwuczęściowy pluszowy komplet kol. beżowego zapinany na zamek, spodnie w tym samym kolorze, białe rękawiczki. Wraz z dzieckiem zniknął kocyk kol. różowego w różnokolorowe misie. 6-miesięczna Magda ma ok. 60-70 cm wzrostu, oczy kol. ciemnozielonego (oliwkowe), widoczna wyrzynający się ząb - dolna jedynka, włosy kol. ciemnobrązowego wytarte z tyłu głowy. 

Wszystkie osoby, które przebywały około 18.00 na ul. Legionów, widziały osobę z podobnym dzieckiem, lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z sosnowieckimi policjantami – tel. 32 296 12 55, lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: