Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Policja na straży zwierząt

Policjanci z Cieszyna założyli ''Zieloną strefę'' na swojej stronie internetowej. Czekają tam na informacje o znęcaniu się nad zwierzętami w naszym regionie.
Z myślą o ochronie zwierząt i środowiska naturalnego w kwietniu ubiegłego roku na stronie internetowej naszej komendy powstała tzw. "Zielona strefa". Tym sposobem cieszyńscy policjanci  włączyli się do działań ukierunkowanych na zwalczanie nieludzkiego traktowania zwierząt  – mówi asp. Rafał Domagała. 
 
Jeśli zatem posiadasz informacje o znęcaniu się nad zwierzętami poprzez m.in. torturowanie, zabijanie, przetrzymywanie ich w niewłaściwych warunkach bytowania lub oferowaniu do sprzedaży bądź kupna zwierząt i roślin zagrożonych wyginięciem możesz powiadomić policję również przez internet.
 
Na sygnały o takich zdarzeniach policjanci czekają: przestepstwa-gospodarcze@slaska.policja.gov.pl lub poprzez zakładkę powiadom nas na stronie internetowej cieszyńskiej policji. 
 
Informacje można zgłaszać bezpośrednio lub telefonicznie u dyżurnego jednostki policji (tel. 33 8516 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997). 
 
KOD
źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: