Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Policja i służby porządkowe będą czuwać nad Rajdem Cieszyńskiej Barbórki

Fani rajdów przygotowują się na śledzenie zmagań Rajdu Cieszyńskiej Barbórki, który rusza już w najbliższa sobotę (19.11.11). Do rajdu przygotowuje się również policja i służby porządkowe.

130 policjantów oraz siły porządkowe organizatora imprezy w liczbie 260 osób będzie czuwać nad bezpieczeństwem uczestników rajdu na drogach dojazdowych i na trasie odcinków specjalnych. Jutro na drogach powiatu cieszyńskiego odbędzie się 37 edycja Rajdu Cieszyńskiej Barbórki (Pisaliśmy: Barbórka przed nami). Impreza spowoduje utrudnienia w ruchu w godz. 7.30 do 17.00.

Odcinki specjalne Rajdu Barbórki pokonywane będą trzykrotnie. Całkowita długość rajdu to ok. 185 km. Zawodnicy będą pokonywać następujące odcinki specjalne rajdu:
OS 1/4/7 Kubalonka,
OS 2/5/8 Dobka,
OS 3/6/9 Górki.

Impreza spowoduje utrudnienia w ruchu w związku z całkowitym zamknięciem dróg na odcinkach specjalnych w godzinach od 7.30 do 17.00: - Odpowiedzialnym  za całość zabezpieczenia policyjnego jest zastępca naczelnika cieszyńskiej drogówki asp. sztab. Ireneusz Korzonek. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy będzie czuwać 130 policjantów drogówki i prewencji oraz 260 osób zapewnionych przez Automobilklub Cieszyński - informuje cieszyńska Policja.

Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp. sztab. Ireneusz Korzonek apeluje do osób korzystających z dróg w rejonie trasy rajdu o zachowanie ostrożności i bezwzględne przestrzeganie poleceń osób biorących udział w zabezpieczeniu rajdu.

37 Rajd Barbórki Cieszyńskiej os 1,4,7 KubalonkaDostępne są również onboardy wszystkich odcinków, opracowane przez ekipę OES Records

Poniżej mapy przejazdu uczestników.

Portal OX.PL będzie towarzyszył rajdowcom na trasie. Już jutro Cieszyńska Barbórka "na żywo" tylko u nas!

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: