Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pojadą Kajto i Bouffier! - Weź udział w konkursie!

Ostatnio pisaliśmy o zbliżającym się Rajdzie Wisły, który wraca po latach przerwy. Dziś wiadomo, że udział w rajdzie zadeklarowali tacy kierowcy jak Kajetan Kajetanowicz i Bryan Bouffier.

Rajd Wisły wraca do naszego regionu po latach przerwy i to od razu jako eliminacjach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Kibice z pewnością nie mogą się doczekać rywalizacji na trasach m.in. w Ustroniu, Cisownicy, Ochabach i Zamarskach. Z najnowszych doniesień wiadomo, że w zawodach wystąpią takie tuzy rajdów samochodowych jak Kajetan Kajetanowicz i Bryan Bouffier.

Przy tej okazji mamy dla Was konkurs! Jesteście kibicami „Kajta”? Możecie sprawdzić swoją wiedzą! Dla laureatów mamy czapki i t-shirty oraz plakaty z autografem Kajetana a to wszystko z  najnowszej kolekcji zespołu Kajta. Dodatkową nagrodą będzie 5 egzemplarzy Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów - ufundowanych przez wydawcę www.kfpr-album.pl.  Aby zdobyć nagrody wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania:

- W ile sekund rajdówka, którą startuje Kajetan osiąga prędkość 100 km/h?
- W którym roku po raz ostatni Rajd Wisły był zaliczany do RSMP?
- Jaka jest minimalna waga samochodu, w którym startuje w obecnym sezonie „Kajto”?

Odpowiedzi nadsyłajcie na michal.fielek@ox.pl podając swój portalowy nick, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Nagrodzone w konkursie osoby zostaną poinformowane telefonicznie o sposobie odebrania nagrody. 


PLT
 

źródło: ox.pl
dodał: PLT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: