Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pograj w szachy całą noc

To będzie już czwarty Nocny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Strumienia. Przez całą noc z 1 na 2 czerwca śmiałkowie zmierzą się z walką ze snem i szachownicą.

To jedyny taki turniej szachowy w Polsce. Nie dość, że zawodnicy będą się zmagać z przeciwnikami to będą musieli walczyć też ze snem, bo w szachy będą grać całą noc. Jeśli lubisz tę dyscyplinę sportu masz szansę się zapisać na ten turniej! Organizatorzy czekają na chętnych do 30 maja. 

Nocny Turniej Szachowy odbędzie się w Auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 20.00 1 czerwca, a zakończenie 2 czerwca o godz. 12.00. Zapisów można dokonywać mailowo, telefonicznie lub na stronie internetowej http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_1729/ więcej na www.nocneszachy.strumien.com. Zawodnicy będą walczyć o cenne nagrody! Honorowy patronat nad turniejem objęli: Anna Grygierek – Burmistrz Strumienia, Jarmila Skálová - Starosta Miasta Petřvald, Czesław Greń – Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu 

Portal OX.PL objął imprezę patronatem prasowym.

Dorota Kochman

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: