Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Podwójne morderstwo w Cieszynie?

Jak dowiedziała się nasza redakcja w korytarzu kamienicy mieszczącej się przy cieszyńskim Rynku znaleziono zwłoki dwójki młodych osób. Chłopak i dziewczyna zostali  najprawdopodobniej zasztyletowani.

Jak tłumaczy mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie na razie nie wiadomo czy przyczyną śmierci było samobójstwo czy morderstwo. - Około godz. 16.30 policja została powiadomiona, że na jednej z klatek schodowych w kamienicy przy Rynku znaleziono ciała dwójki osób - kobiety i mężczyzny - relacjonuje rzecznik cieszyńskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Jest również obecny Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł. insp. Grzegorz Gładysz. - W tej chwili wykonywane są oględziny, wyjaśniamy sprawę, przesłuchujemy świadków. Ze względu na dobro śledztwa na chwilę obecną nie informujemy o szczegółach sprawy. Przyczyny zgonu będą znane po zakończeniu czynności dochodzeniowo-śledczych - dodaje Rafał Domagała.

Posłuchaj informacji rzecznika prasowego mł.asp. Rafał Domagały, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji 

 

 

aktualizacja:
Jak nieoficjalnie dowiedziała się nasza redakcja od sąsiadów dziewczyna miała 16 lat i najprawdopodobniej była w ciąży.

Wiek dziewczyny potwierdza oficer prasowy cieszyńskiej policji - Kobieta miała 16 lat i była mieszkanką Cieszyna, zmarły mężczyzna to 19-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju. Rodziny ofiar zostały objęte opieką policyjnych psychologów 

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: