Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Podwójna wygrana Kajetana

Podwójne zwycięstwo dla Kajetana Kajetanowicza i Jarka Barana z zespołu LOTOS Dynamic. ''Nasi'' zawodnicy mogą w pełni zasłużenie cieszyć się z triumfu w Rajdzie Polski

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran mogą w pełni zasłużenie cieszyć się z triumfu w Rajdzie Polski - najbardziej prestiżowej imprezie w naszym kraju. Dziś zatwierdzono wyniki polskiej rundy mistrzostw Europy. Zespół Sędziów Sportowych, po zapoznaniu się z opinią Delegata Technicznego FIA, potwierdził, iż auto rajdowe załogi LOTOS Dynamic Rally Team jest w pełni zgodne z homologacją. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran drugi raz z rzędu wywalczyli tytuł Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. 

- Dla mnie rajdy są czymś zupełnie wyjątkowym. Poświęciłem im całe swoje życie. Zawsze byłem i jestem pewien, że nasz samochód przygotowywany przez Rallytechnology, jest w pełni zgodny z przepisami. Robimy wszystko, aby wizerunek naszych sponsorów i całego zespołu był właściwy, a poziom rywalizacji zgodny z duchem sportu. Tego oczekują od nas nasi partnerzy i tego wymagamy sami od siebie. Pasjonująca rywalizacja podczas bardzo trudnego Rajdu Polski z pewnością powodowała gęsią skórkę u niejednego kibica. Daliśmy z siebie absolutnie wszystko. Teraz oficjalnie możemy cieszyć się z drugiego zwycięstwa w Rajdzie Polski oraz wywalczenia drugi raz z rzędu tytułu Mistrza Polski w klasyfikacji generalnej.  - komentuje  Kajetan Kajetanowicz:


Partnerami zespołu w sezonie 2011 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP, Szkoła Jazdy Subaru i Arcold.

źródło: inf. pras.
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: