Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Podsumowanie Balu Aniołów

W ubiegły czwartek w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyło się podsumowanie III Balu Aniołów organizowanego przez cieszyński Klub Soroptimist International oraz COK Dom Narodowy.

Soroptimistki uroczyście podziękowały wszystkim darczyńcom i partnerom za bezinteresowny gest dobrej woli. Statuetkę Cieszyńskiego Anioła Dobroci otrzymali: Michał i Ryszard Brandys – właściciele firmy Ekoplast Cieszyn, Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz mec. Michał Teodorowski. Spotkanie ubarwił występ dzieci ze szkoły podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Śpiew i taniec stały się szczerym wyrazem wdzięczności za okazane wsparcie.

Charytatywny Bal Aniołów organizowany jest dla dzieci niepełnosprawnych z ośrodków szkolno-rewalidacyjno-wychowawczych oraz klas integracyjnych szkół podstawowych powiatu cieszyńskiego. Wydarzenie ma charakter cykliczny i już na stałe wpisało się w miejski kalendarz imprez. Ta zacna inicjatywa wspierana przez liczne środowiska zapewnia dzieciom niezapomniane i radosne przeżycia.

 

AH

źródło: ox.pl
dodał: AH

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: