Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Podejrzany już w Polsce!

Minęło kilka miesięcy, ale w końcu procedura została doprowadzona do końca. Mężczyzna podejrzany o brutalne pobicie mieszkańca Wisły jest już w Polsce.

 - Strona czeska wydała Polsce podejrzanego. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Zastosowano wobec niego areszt tymczasowy. Obecnie przebywa w zakładzie karnym aw Cieszynie – powiedział Andrzej Hołdys, prokurator rejonowy w Cieszynie.

Mężczyźnie za usiłowanie zabójstwa grozi kara do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Znany społecznik i wiślański samorządowiec brutalnie został pobity w marcu br. Napastnik był jego sąsiadem. Powalił mieszkańca Wisły na ziemię i ugodził go kilka razy kamieniem w twarz. Ofiara zdążyła krzyknąć, ale gdy nabiegła pomoc  mieszkaniec Wisły był  już nieprzytomny. To nie powstrzymało sprawcy. Wrócił z siekierą w ręku i uderzył rannego w głowę. Chwile potem wsiadł do auta i odjechał.

Nie udało mu się daleko uciec. Jeszcze tego samego dnia zatrzymali go czescy funkcjonariusze. Wniosek o deportację do Polski w Republice Czeskiej rozpatrywały sądy dwóch instancji. Każdy przychylił się do tego wniosku.

(ach)

 

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-07 08:27:19
grzechos1982: To skurwie…!!!
2022-09-07 08:27:22
grzechos1982: To skurwie…!!!
2022-09-08 08:46:42
Marx.: a taki na przykład fiku-miku, co przy pomocy ABW i rządu Morawieckiego orżnął nas na respiratorach na minimum kilkadziesiąt milionów, bez problemu sobie wyjechał za granicę, tam siedział parę lat w luksusie, na koniec zniknął bez śladu, rozpłynął się jak kamfora, została po nim tylko gorzka refleksja jak to PiS nas rucha przy byle okazji
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: