Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pociąg do roweru. Nowa akcja Kolei Śląskich i Wisły

Przyjedź pociągiem a dalej jedź rowerem - tak w skrócie można opisać akcję Kolei Śląskich. Najbliższe trzy soboty to akcja przewoźnika i Wisły. Ten, który wybierze się do miasta pociągiem, do dalszej jazdy - już po mieście - dostanie rower.
Przez trzy najbliższe soboty (1, 8 i 15 września) Koleje Śląskie, wraz z Urzędem Miejskim w Wiśle, organizuje akcję "Pociąg do roweru". W wyznaczonych dniach wystarczy kupić bilet do Wisły i odebrać specjalny bon, który uprawnia do darmowej przejażdżki rowerem po Wiśle w towarzystwie przewodnika. Dla każdego uczestnika - mapka z trasą przejazdu.
 
Wsiądź do pociągu, przyjedź do Wisły a dalej wybierz się na wyprawę rowerem. Nie musisz go brać ze sobą - dostaniesz go na miejscu. Takiej akcji jeszcze w mieście nie było. Wspólnie z Kolejami Śląskimi rusza nowa promocja - pn. „Pociąg do roweru”.
 
Jak informuje strona przewoźnika, każdy, kto w dniach 1, 8 oraz 15 września zdecyduje się odwiedzić stolicę Beskidu Śląskiego, może otrzymać specjalny bon uprawniający do wypożyczenia roweru w jednym z punktów rozlokowanych wokół dworca kolejowego Wisła Uzdrowisko. Aby otrzymać bon, należy przy zakupie biletu podać hasło akcji: "Pociąg do roweru". Bony dostępne będą tylko w wybranych kasach Kolei Śląskich – w Katowicach, Gliwicach, Częstochowie oraz Sosnowcu. Ilość bonów jest ograniczona do wyczerpania zapasów.
 
Rowery, za darmo będą do dyspozycji przy głównej stacji Wisła Uzdrowisko - mówi Katarzyna Czyż Kaźmierczak z referatu promocji Wisły.
 
 
 
Po przyjeździe do Wisły uczestnicy akcji otrzymają specjalnie przygotowaną mapkę z trasami oraz informacjami o szlakach turystycznych miasta. Na miejscu rowerzystom będzie towarzyszył przewodnik, który opowie o najciekawszych miejscach i atrakcjach Beskidu Śląskiego.
 
Pociągi do Wisły Uzdrowisko:
Gliwice - 6:02
Częstochowa - 6:25
Sosnowiec - 7:28
Katowice - 6:48, 7:40 i 8:54
 
Pociągi powrotne ze stacji Wisła Uzdrowisko odjadą o godz. 17:20, 17:37 i 18:51.
 
Jan Bacza
źródło: OX.PL/mat.prasowe
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: