Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pobiegnij na Tyniok! Zapisy trwają

18 lipca odbędzie się jubileuszowy dziesiąty Bieg na Tyniok. Zapisy trwają. Zaprasz gmina Istebna.

- Już w przyszłą niedzielę  18 lipca zapraszamy do Koniakowa na Jubileuszowy bo X Bieg Na Tyniok z niewątpliwymi atutami jakimi są przebiegająca uroczymi zakątkami miejscowości trasa oraz piękny widok z okolic mety zawodów – zachęcają organizatorzy.

I dodają, że jak co roku uczestnicy nie będą musieli narzekać na brak urozmaicenia trasy. Trasa biegu będzie z płaskimi odcinkami i podbiegami. Przebiegać będzie w cichym i spokojnym otoczeniu i może być nie tylko obiektem sportowej walki, ale też i relaksu.

Zapisy w tym roku odbywają się wyłącznie on-line. TUTAJ. Organizatorzy czekają na nie do 14 lipca. Regulamin znajduje się na stronie internetowej gminy Istebna.

Dzieci rywalizować będą tradycyjnie na szczycie Tynioka.
KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-09 19:15:33
Monika209: Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam faceta do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i coś więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów . Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika69
2021-07-09 19:30:22
: donuś bo jak nie przestaniesz, to ja wrzucę tu twoje prawdziwe zdjęcie z fb i dopiero będzie śmiechu na całą Wiślicę
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: