Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Pobiegną, ale nie w kwietniu

Pod koniec kwietnia, w Cieszynie, miała się odbyć 12. edycja Fortuna Biegu. Organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu imprezy.

Konkretnej daty nie znamy, ale 12. Cieszyński Fortuna Bieg dojdzie do skutku jesienią. Początkowo biegacze mieli rywalizować 26 kwietnia, ale organizatorzy, z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, postanowili przełożyć wydarzenie.

- Mając na uwadze bezpieczeństwo, dobro i zdrowie Wasze jak i wszystkich osób zaangażowanych w organizację biegu, kierując się zaleceniami władz państwowych i Państwowego Inspektora Sanitarno-Epidemiologicznego, dotyczącymi działań mających na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19, organizatorzy 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu, który pierwotnie miał odbyć się 26 kwietnia 2020 roku, podjęli decyzję o przeniesieniu biegu na późniejszy termin (jesień 2020 r.) – poinformowali organizatorzy.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-03-22 12:00:23
arcybiskup: Nie pobiegną w kwietniu, koniec komentarza. Wyładowanie frustracji w postaci łapek w dół mile widziane, jestem miłującym arcybiskupem i się nie obrażam, ale mimo wszystko nie pobiegną :D
2020-03-22 14:05:40
wyśmienity cwaniaczek: banda niedowartościowanych biegaczy !!!!! qwa chcesz sobie pobiegać to idŻ a nie specjalnie spęd zwoływać !!!!! idz do decatlonu kup sobie qwa medal i koszulkę z dowolnym nadrukiem " BIEG FIATA STRATA TATA ITD, BIEG FORTUNA DLA DEBILI JAK DŻUMA " I sobie wręcz ....niedowartościowany mamlasie !!!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: